Praneškite apie mus:

0

Šioje pamokoje parodysiu, kaip sukurti pilną, tvarkingą ir praktišką web dizainą. Tai nėra firminio stiliaus dizainas, jis atitinka labiau portalinio stiliaus tinklalapio dizainą.

Web studios dizainas
0

Pamoka kurioje atsižvelgiu į kai kuriuos Web 2.0 stiliaus elementus: ryškias spalvas, atspindžius, dideles detales, centravimą ir kita. Tai yra paprastas firminio stiliaus dizainas, skirtas prezentuoti save ar įmonę.

Night Hotel dizainas
0

Web dizaino pamoka "Jūros gerybės". Šis dizainas atitinka firminio stiliaus dizainą, kuriuo galite prezentuoti save ar firmą. Dizainas gan švarus ir praktiškas. Nepamiršta ir Web 2.0 detalių, be kurių šiuolaikiniame dizaino kūrime neapsieinama.

Jūros gerybės dizainas
0

Šioje pamokoje aptarsime populiariausius naudojamus tinklapių fonus, peržvelgsime jų pavyzdžius, bei pamėginsime pasidaryti juos patys.

Tinklalapio fonai
0

Šioje pamokoje aš apibūdinu įvairius bendrus grafinius projekto elementus šiuolaikiniame Web 2.0 projekto stiliuje, papasakosiu apie jo pagrindines ypatybes, smulkiau paaiškinsiu, kaip kiekviena veikia, ir kaip geriausiai jas panaudoti.

Web 2.0 stilius
0

Web dizaino kūrimo pamoka, kurioje parodysiu penkis horizontalaus meniu pavyzdžius, kuriuos galėsite susikurti patys.

5 horizontalūs meniu
Puslapis 1 iš 2
1
Photoshop meniu
Informacija ir viskas kas yra pateikta manualai.lt puslapiuose yra nemokama, tačiau, galite mus paremti per PayPal: